MATEUSZ POLLUN (fot. oficjalna str. wykonawcy)
Gatunek: Pop
Miasto: Wrocław
Strona: mateusz-pollun.muzzo.pl

Jarosław Adryańczyk to mózg i gitara zespołu JAAD. Mateusz Pollun to wokalista, o którym zrobiło się głośno za sprawa „Bitwy na głosy”, gdzie wraz z drużyną Urszuli Dudziak dotarł do finału. Artyści zaprezentowali właśnie wspólną piosenkę „To tylko sen”.

Na razie wiadomo tyle, że singel jest zapowiedzią większego solowego projektu lidera JAAD, w którym ma wziąć udział kilku wokalistów z województwa lubuskiego. Autor przedsięwzięcia nie zdradził jeszcze ich nazwisk.

Mateusz swoją przygodę z muzyką rozpoczął w toruńskiej szkole muzycznej i kontynuował na Uniwersytecie Zielonogórskim na wydziale „Jazzu i muzyki estradowej”. Brał udział w wielu projektach muzycznych, takich jak: „Tribute to Jamiroquai”, „Father’s band” czy wspomnianej wcześniej ”Bitwie…”. Jak napisał na swoim profilu – przyszłość wiąże ze sceną.

Dobrych popowych wokalistów u nas jak na lekarstwo, choćby z tego względu projekt wydaje się godny uwagi. Zwłaszcza, jeżeli Jarkowi udałoby się namówić do współpracy tak utalentowanych ludzi, jak Mateusz.

Singla posłuchać można pod tym adresem.

11 lutego 2013, Brak komentarzy

Komentarze

Brak komentarzy do tego wpisu.

Dodaj komentarz