HANIA HOŁEK (fot. oficjalna str. artystki)
Gatunek: Pop
Miasto: Warszawa
Strona: haniaholek.muzzo.pl

Dla tych, którzy śledzą telewizyjne talent shows Hania Hołek nie jest nowym zjawiskiem. Wokalistka wystąpiła w „Bitwie na głosy” (drużyna Haliny Mlynkovej) i „Must Be The Music” (z grupą Hanka!!!). Dla reszty mam dobrą wiadomość – szykuje się debiut artystki uosabiającej nadzieję na dobry, profesjonalny pop.

Pierwszym zwiastunem płyty Hani był singel ”Ta noc”. Wokalistka wraz z grupą Hanka!!! wykonała go już w półfinale „Must Be The Music”. Teraz światło dzienne ujrzał nakręcony do niego klip.

Jurorzy zachwycali się barwą i siłą głosu, fani energią piosenkarki. Solowo wykonana produkcja jest nieco stonowana, ale wspomniane atuty są jak najbardziej zauważalne.

Niektórzy powiedzą, że ”Ta noc” to komercyjny produkt. Inni, że pop wysokiego sortu. Obie opinie są uprawnione i wcale się nie wykluczają.

Sama zainteresowana potwierdziła w jednym z wywiadów, że przywiązuje dużą wagę do poziomu wykonawczego. ”Potrafię zmieniać piosenkę nieskończoną ilość razy. W kwestiach muzycznych jestem trudna i bezkompromisowa” – mówiła.

Nie miałbym nic przeciw temu by Hania dołączyła do grona wokalistek podążających szlakiem wyznaczonym przez wykonawców z tzw. kręgu piosenki popularnej, ale niegłupiej.

Poczekajmy jednak na pełny album. Data premiery nie jest jeszcze znana. Wiadomo tylko, że wokalistka pracuje nad nim z producentem Arkiem Koperą (współpracował z m.in. chórem gospel Sound’n’Grace, raperem MC Silkiem i zespołem Dziewczyny), prywatnie partnerem życiowym.

1 lutego 2013, Brak komentarzy

Komentarze

Brak komentarzy do tego wpisu.

Dodaj komentarz