THE TOXIC (fot. oficjalna str. zespołu)
Gatunek: Pop-rock
Miasto: Wrocław
Strona: thetoxic.muzzo.pl

The Toxic stali się rozpoznawalni jesienią 2012 roku, gdy w „Dzień dobry TVN” wykonali numer „Czy chcesz”. Nie minęła zima, a grupa urosła do miana potencjalnej gwiazdy sezonu; zaprezentowany w lutym klip ”Jedna chwila” w ciągu kilku dni zyskał na YT ponad 300 tys. wyświetleń.

„Charyzma Bonziego na gitarze, porażający bas Basika, toksyczne bębny Petrosa i transegniczność Damiana na klawiszach, to tylko platforma po której może kroczyć wyobraźnia malowana przez wokal Mariusza”- napisał zespół na swoim profilu. Ja, co prawda, słyszę dość tradycyjny, radiowy pop-rock, ale przyznaje – w pełni profesjonalnie zagrany, lekki i gładko wpadający w ucho.

”Od roku 2011 The Toxic podjął ciężką pracę nad tym, aby ich muzyka rozprzestrzeniała się niczym epidemia” – czytamy dalej w opisie.

Można by pomyśleć, że zespół przestudiował receptę na potencjalny hit i się do niej zastosował. Ładne melodie, teksty o miłości i przystojny facet na wokalu – wszystko się zgadza. Ale przecież wiadomo, że tak łatwo to nie działa. Potrzeba czegoś jeszcze. Uroku? Szczęścia? Nikomu nie udało się zdefiniować o co dokładnie chodzi. Cokolwiek by to jednak nie było, wygląda, że The Toxic to ma.

6 marca 2013, Brak komentarzy

Komentarze

Brak komentarzy do tego wpisu.

Dodaj komentarz