ROVER (fot. materiały prasowe)
Gatunek: Hip-Hop
Miasto: Kielce
Strona: rover.muzzo.pl

”Marzenia się spełniają, gdy muzyka broni się sama. Długo pracowałem w podziemiu na to, by garstka osób doceniła mój rap – bez pleców, koneksji, featów ze znanymi raperami. W końcu telefon zadzwonił i dostałem swoją szansę” – takim oświadczeniem kielecki raper Rover skomentował wstąpienie w szeregi wytwórni Step Records.

Rover z kulturą hiphopową związany jest od 2000 roku. Sam tworzy od dziewięciu lat. Ma na koncie dwa nagrane w duetach nielegale: z Dejotem (”Szukam odpowiedzi”) i z Jarsonem (”Rok ciśnień”, 2008) oraz dwa solowe wydawnictwa, ”Kalejdoskop wspomnień” z 2011 roku i opublikowany rok później album ”24”.

Pierwsze wydawnictwo w nowych barwach raper zapowiada na jesień br. Zwiastuje go teledysk do dwóch kawałków – ”Konfesjonał” i ”Surrealizm”.Artyści, którzy musieli długo czekać na swój czas, mozolnie wspinając się po stopniach kariery, zwykle dobrze nadarzającą się szanse wykorzystują. Są przygotowani i doświadczeni, mają sporo do powiedzenia i wiedzą jak to zrobić. Warto wyglądać nowego wydawnictwa kieleckiego twórcy, bo wydaje się być takim właśnie przypadkiem.

”W swoim życiu miałem bardzo ważne marzenie – by kiedyś, gdy już na to zapracuję zgłosiła się do mnie wytwórnia, w której mógłbym wydać płytę. Nie chciałem rozsyłać demówek, w wyobraźni zdarzało się kreować sytuację, że ktoś do mnie dzwoni i proponuje mi wydanie legala, a tym samym daje mi szansę na to bym mógł ‘szerzej’ pokazać swoją twórczość.(…) W końcu telefon zadzwonił i dostałem swoją szansę, by w pełni poświęcić muzyce swoje życie. Dziękuję tym, którzy są ze mną dla emocji, liryki i dźwięków” – napisał Rover w dalszej części oświadczenia.

25 kwietnia 2013, Brak komentarzy

Komentarze

Brak komentarzy do tego wpisu.

Dodaj komentarz