BONGO JERUSALEM (fot. materiały promocyjne)
Gatunek: Pop Punk
Miasto: Chrzanów
Strona: bongo-jerusalem.muzzo.pl

„Z tej larwy motyla nie będzie” to tytuł pierwszej oficjalnej płyty „jednego z najciekawszych polskich zespołów rockowych młodego pokolenia” – jak lubią być określani – kwintetu Bongo Jerusalem.

”Muzyka Bongo Jerusalem, to żywiołowość, spontaniczność, energia kipiąca jak wulkan od wykonawców oraz, przede wszystkim, niczym nieograniczona definicja dobrej zabawy” – napisał w materiałach prasowych promotor formacji.

Widziałem grupę kilka razy na żywo i powyższe potwierdzam. Z kronikarskiego obowiązku dodam, że wykonuje muzykę sytuującą się gdzieś pomiędzy melodyjnym indie rockiem, a pop punkiem.

Chrzanowska ekipa ma na koncie cztery single (”Supermen”, ”Ot tak”, ”Biba”, ”Mniej bardziej”), jedną EP-kę, ”Biba EP”, oraz okraszone sukcesami występy na licznych przeglądach i festiwalach. 1 września do swojego muzycznego CV dopisze płytowy debiut.

Album zatytułowany przewrotnie (przynajmniej taką nadzieję żywią sami zainteresowani) ”Z tej larwy motyla nie będzie” pilotuje singel ”Leszek”.


”Dawno temu własnymi siłami i chęciami, przy pomocy pożyczonej kamery, zrobiliśmy amatorskie wideo do ‘Leszka’” – informuje zespół – ”Może nie jest to superprodukcja, ale mamy nadzieję, że wywoła uśmiech na twarzy nie jednego słuchacza, gdyż w pełni oddaje charakter naszego zespołu, traktującego rzeczywistość nieco z przymrużeniem oka”.

30 sierpnia 2013, Brak komentarzy

Komentarze

Brak komentarzy do tego wpisu.

Dodaj komentarz