CT-Tones (fot. materiały promocyjne)
Gatunek: Early Reggae, Ska
Miasto: Toruń
Strona: ct-tones.muzzo.pl

Dobra wiadomość dla fanów nurtu określanego jako early reggae bądź skinhead reggae, różnych odcieni ska, lub po prostu grupy CT-Tones. Toruńska formacja oficjalnie zapowiedziała płytowy debiut.

Wydawnictwo pilotuje singel „Hit My Soul!”, do którego powstało wideo. Produkcji towarzyszy następujące oświadczenie:

”CT-Tonsi siedzą w studio i nagrywają materiał na swoją długo wyczekiwaną pierwszą płytę, oprócz tego instrumentalnego utworu w przygotowaniu jest jeszcze 10 kompozycji. Odpowiedzialny za brzmienie i produkcje numerów, w tym „Hit My Soul!”, jest nie kto inny jak sam xRobBlack!”

xRobBlack to pochodzący ze Szczecina klawiszowiec, aranżer, kompozytor i producent muzyczny, w środowisku fanów jamajskich klimatów znany m. in. ze współpracy z takimi projektami jak: Wyspa Jabłoni, DeVersion, Inity Dub Mission czy Konopians.

Początki CT-Tones sięgają zespołu Skapoint, z którego wywodzi się część muzyków odpowiedzialnych za powstanie toruńskiej formacji. Obecny jej skład, w którym – jak zapowiadają sami zainteresowani – zamierzają podbić serca słuchaczy, tworzą Wiktoria Gołuńska (wokal), Maciek Wróblewski (gitara), Radek Witkowski (instrumenty klawiszowe), Jarek Dalke (gitara basowa) i Dżordż Makowiec (bębny).

20 listopada 2013, Brak komentarzy

Komentarze

Brak komentarzy do tego wpisu.

Dodaj komentarz