Omni mOdO (fot. oficjalna str. zespołu)
Gatunek: Ciężkie Brzmienia
Miasto: Poznań
Strona: omni-modo.muzzo.pl

Słuchają wszystkiego: od klasyki po death metal. Na froncie mają postawnego wokalistę, za perkusją drobną kobietę. Nazywają się Omni mOdO, a przedstawiają jako: ”Poważny zespół z Poznania grający mniej poważna muzykę… albo odwrotnie”.

Pod szyldem Omni mOdO działają: Daniel „Wolny” Moszczyński – wokal, elektronika; Marcin „Kaziu” Kaźmierczak – gitara; Adam „Majek” Majewski – bas i Agnieszka Matuszczak – perkusja.

Jak można się domyślać, gatunkowo Omni mOdO także niełatwo zaszufladkować. Najbezpieczniej będzie napisać, że kwartet wykonuje około rockowe kompozycje z rapowanymi elementami.

Poznaniacy, jak na zespół, który debiut sceniczny zaliczył całkiem niedawno – bo niespełna rok temu – ma na koncie sporo muzycznych nagród, klip wyreżyserowany przez samego Yacha Paszkiewicza (powstał do numeru ”Obsesje”) oraz mnóstwo koncertów. Jak na nich wypada dobrze obrazuje najnowsze wideo formacji – „A mama wie lepiej”.

Zespół przygotowuje materiał na debiutancką płytę. Czego się po niej spodziewać? Pewno poważnej muzyki i mniej poważnych tekstów… albo odwrotnie.

14 listopada 2013, Brak komentarzy

Komentarze

Brak komentarzy do tego wpisu.

Dodaj komentarz